Інтимні фото Безоса передав пресі брат коханки стверджує Daily Beast

Інтимні фотографії та листування засновника Amazon Джеффа Безоса з його коханкою Лорен Санчес пресі передав її брат, Майкл Санчес, повідомляє The Daily Beast.

Цю інформацію виданню підтвердили джерела в корпорації American Media Inc, в яку входить таблоїд National Enquirer. Саме це видання опублікувало фотографії Безоса.

У той же час джерела видання звертають увагу на той факт, що Санчес отримав цю інформацію без зламу телефону сестри. В кінці січня знайомі з перебігом розслідування джерела повідомили виданню, що слідів злому смартфона Лорен Санчес знайти не вдалося. Тому учасники розслідування схильні вважати, що до «зливу» цих даних може бути причетна сама Лорен.

  • 8 лютого Безос повідомив у своєму блозі, що видавці таблоїду National Enquirer погрожували публікацією його відвертих фото та листування з колишньою телеведучою Лорен Санчес.
  • Пізніше власник компанії American Media, якій належить таблоїд National Enquirer, спростував звинувачення Безоса і заявив, що буде розслідувати його претензії.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/25620-daily-beast-znimki-i-listuvannya-bezosa-z-kohankoyu-zliv-jiji-brat”