Головред "Хто хоче стати мільйонером" звинуватив легенду "Що? Де? Коли?" Олександра Друзя у підкупі

  • Головред "Хто хоче стати мільйонером" звинуватив легенду "Що? Де? Коли?" Олександра Друзя у підкупі

Головред "Хто хоче стати мільйонером" звинуватив легенду "Що? Де? Коли?" Олександра Друзя у підкупі

Головний редактор російської телепрограми "Хто хоче стати мільйонером" Ілля Бер звинуватив легенду гри "Що? Де? Коли?" Олександра Друзя у підкупі та намаганні отримати правильні відповіді.

Про це він написав на своїй сторінці у "Живому журналі" та опублікував відповідні аудіозаписи.

За його словами, спочатку Друзь натякнув Беру на можливість отримати частину від його виграшу у телепередачі. Сам редактор спочатку у це не повірив, однак через деякий час вирішив перевірити, і, записуючи розмову, написав Друзю щодо цього. Знавець "Що? Де? Коли?" підтвердив цю пропозицію, і зазначив, що в обмін на правильні запитання та відповіді готовий поділитися щонайменше 700 тисячами рублів (із 3 мільйонів максимального виграшу у телепрограмі).

Запис програми відбувся у листопаді 2018 року, а в ефір вона вийшла в грудні 2018 року. Перед грою Бер зачитав запитання та відповіді на них Друзю, однак під час самого запису він змінив деякі запитання. Легенда "Що? Де? Коли?" грав у парі із ще одним знавцем Віктором Сіднєвим і вони дійшли до останнього 15 запитання, однак відповіли на нього неправильно і виграли лише неспалиму суму в 200 тисяч рублів.

"Є ще всякі подробиці, які я не буду зараз описувати, вони не впливають на суть. Я звинувачую Олександра Друзя в аморальній для гравця в інтелектуальні ігри, неетичній поведінці і пропоную правлінню МАК (Міжнародна асоціація клубів "Що? Де? Коли?") ухвалити рішення про його дискваліфікацію як гравця в спортивну "Що? Де? Коли?", а також як організатора турнірів і функціонера МАК. Прошу вважати цей пост офіційним зверненням до Комісії з етики МАК і до правління МАК. Копії будуть спрямовані на офіційні адреси цих структур", — заявив Бер.


Джерело статті: “https://tsn.ua/svit/golovred-hto-hoche-stati-milyonerom-zvinuvativ-legendu-scho-de-koli-oleksandra-druzya-u-pidkupi-1295853.html”