Помпео нагадав Сійярто про важливість підтримки України

  • Помпео нагадав Сійярто про важливість підтримки України


Державний секретар США Майк Помпео обговорив з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто Україну, вказавши на важливість підтримки її боротьби проти російської агресії.

"Сьогодні я говорив із міністром закордонних справ про крайню важливість підтримки України в її прагненні до відновлення суверенітету і територіальної цілісності", — повідомив Помпео журналістам у Будапешті в неділю, 11 лютого.

Держсекретар, який прибув до Будапешта з офіційним візитом, також звернув увагу голови МЗС Угорщини на загрози, що виходять від Росії та Китаю.

Як пише у статті для DT.UA оглядач відділу міжнародної політики Володимир Кравченко, україно-угорський конфлікт через "мовну статтю" закону про освіту стає вже не лише проблемою двосторонніх відносин Києва та Будапешта. Непримиренна позиція Угорщини, яка активно користується правом вето, почала дратувати членів НАТО. Проведення комісії Україна-НАТО на міністерському та президентському рівнях важливе не лише для України, але й для країн альянсу.

Детальніше про українсько-угорський конфлікт і перспективи його врегулювання читайте у матеріалі Володимира Кравченка "За півкроку до червоної риски" і "Чи доведе "мова" до Брюсселя?" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/pompeo-nagadav-siyyarto-pro-vazhlivist-pidtrimki-ukrayini-302418_.html”