"Почалися галюцинації, все розвалюється": Навальний вибачився перед українцями за найтяжчий злочин Путіна

Головний опозиціонер РФ, одіозний Олексій Навальний зізнався на п’ятому році окупації Криму, що за "нову територію" Росія заплатила непомірну ціну.
За словами Навального, захоплення українського Криму влетіло Росії у велику і важку копієчку. Доходи росіян, всього їх населення, шостий рік поспіль стрімко сиплються в прірву. Про це Навальний розповів в інтерв’ю російській службі агентства Голос Америки. Висновки свої Навальний зробив зі звітів Мінекономрозвитку Росії. Економічний крах федерації-агресора Навальний пов’язує з тим, що Путін вчинив замах на територіальну цілісність України

"Країна заплатила <...> досить високу плату <...> У нас тут просто все зруйнувалося і розвалилася остаточно, але зате значна частина населення країни дико збуджена з приводу зовнішньої політики і перебуває в цих зовнішньополітичних галюцинаціях", — сказав він.

Про те, як неадекватна політика вождя агресорів Володимира Путіна відбилася на Україні — про смерті, економіці тощо, Навальний не згадав.

За його словами, в Росії "досі кожне телешоу або про Україну (80%), або про Америці (20%), а Росію більше не обговорює ніхто".

Шизофренія у росіян, до речі — далеко не рідкість. Так, нещодавно у Путіна видали чергову порцію нісенітниці, над якою регоче весь цивілізований світ.

Нещодавно журналіст Денис Казанський опублікував фото сторінки книги одного з російських «підручників». Вже в який раз росіяни «вразили» своєю неадекватністю. Книга «вчить», що українців як нації ніколи не існувало:

Казанський стверджує, що уявлення про Україну і українців у росіян примітивні, печерні. Навіть ті, хто претендує на інтелектуальність, на повному серйозі вірять у байки про те, як українців придумали в австрійському генштабі. І додає: «Не дивно, що з таким підходом вони втратили Україну».

Нагадаймо, раніше ми писали, що у Москві вшанували пам’ять Нємцова і вимагали звільнення українських політв’язнів.

Нагадаймо, що колишній президент шокував моторошними планами Путіна: він не відпустить Україну.


Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/219068-pochalisya-galyucinaciji-vse-rozvalyuyetsya-navalniy-vibachivsya-pered-ukrajincyami-za-naytyazhchiy-zlochin-putina”