У Міністерстві в справах ветеранів працює одна людина

  • У Міністерстві в справах ветеранів працює одна людина

Усього передбачається затвердити до штату Міністерства 325 осіб.У Міністерстві в справах ветеранів досі працює одна людина – міністр Ірина Фріз, решту працівників будуть набирати тільки після вступу на посаду держсекретаря, – інформує .


«У Міністерстві працює наразі тільки Ірина Фріз. Вона чекає затвердження штатного розкладу і можливість брати на роботу людей. Наразі це все регулюється бюрократично. Цього тижня завершився конкурс на посаду держсекретаря, міністерство чекає, коли нарешті дадуть цього держсекретаря», – зазначили в прес-службі відомства.


За даними прес-служби, тільки за тиждень переможець конкурсу буде затверджений на посаді держсекретаря Міністерства, і зможе, у свою чергу, затверджувати штатний розклад працівників Міністерства.


У той же час, як пояснили у Міністерстві, близько півтора десятка областей в Україні вже мають своїх представників у Раді ветеранів – їх затвердила міністр за поданням голови Ради ветеранів Володимира Лагоди.


Крім того, у прес-службі зазначили, що Міністерство розпочне повноцінну роботу після того, як буде заповнено щонайменше 30% штатних вакансій і буде затверджений його кошторис.


Усього передбачається затвердити до штату Міністерства 325 осіб, з них 200 до центрального апарату, а решта – до територіальних органів.


Раніше повідомлялося, що Міністерство у справах ветеранів запустило власний сайт.


У грудні стало відомо, зо зарплата міністра у справах ветеранів складає близько 16 000₴


22 листопада 2018 року Ірина Фріз очолила Міністерство у справах ветеранів.


Фріз розповіла, що планується запуск процесу утворення Єдиного державного реєстру ветеранів, формування онлайн-кабінету для ветеранів


Як відомо, Міністерство у справах ветеранів у повному обсязі запрацює у червні 2019 року.


Джерело:


Джерело статті: “https://1news.com.ua/tsikave/u-ministerstvi-v-spravah-veteraniv-pratsyuye-odna-lyudyna.html”